Leden 2009

Vec feat. Pio Squad - Turista

29. ledna 2009 v 14:45 | Terulínka |  Music

Fate Magazine - Každou vteřinou

29. ledna 2009 v 13:21 | Terulínka |  Music

Pixelky 0.2

26. ledna 2009 v 14:55 | Terulínka |  Pixelky
Datum→ http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img----
Čas→ --
Počasí→ -----
Jídlo→ -----
Pití→ --
Oblečení→ -
TV→-- -tv.gif image by spookys-graphix-
Music→ ---music
ICQ→-message.gif image by spookys-graphix-online.gif image by spookys-graphix-offline.gif image by spookys-graphix-away.gif image by spookys-graphix-na.gif image by spookys-graphix-invisible.gif image by spookys-graphix-ruka.gif image by spookys-graphix-notice.gif image by spookys-graphix
Práce na PC→ -- -
Škola→ -study.gif image by spookys-graphix
Kluci→ --people.gif image by spookys-graphix-love-1.gif love image by spookys-graphix
Nálada→ -
Namalovaní → - -

Nonstop..já chci žít nonstop..a s tím co přííde..mám chuť se rvát..x)

26. ledna 2009 v 14:54 | Terulínka |  My diary
Takžee..
nové menu je dodělané a desing budu koumat večer x) teď si běžím udělat něco k jídlu,protože mám šílenej hlad. Koukám tu na Kobru 11 a už mi to leze krkem xD Simír sem,Simír tam xD strašný..půjdu asi koukat na něco jinýho..moožná na Mamma Mia!, čumím na to pořád..celej víkend,každý den..xD takže se tu zatím mějte a doufám že se sem dostanu večer..paa x*

Rychle,rychle..mám něco v plánu x)

26. ledna 2009 v 13:43 | Terulínka |  My diary
Takžee..
jsem tu konečně s vámi. Jelikož jsem nemocná,takže dneska a zítra přidám toooolik článků kolik budu jenom schopná x) takžee teď jdu honem rychle na nové menu,protože nevím jestli se vám to zobrazuje,ale mě se prostě menu a ani celý rozcestník u eSbéček nerozděluje x( takže jdu udělat nové menu..a možná i desing ;) takžee,zatím pa..

Zásnuby - 22.díl

18. ledna 2009 v 12:36 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Stars Hollow je plné žlutých kopretin, kterými Max požádal Lorelai o ruku, ta však stále neví, jak na jeho otázku odpovědět.

Láska, kopretiny a trubadúři - 21.díl

18. ledna 2009 v 12:30 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Lorelai probudí rámus - to Luke v půl sedmé ráno opravuje jejich verandu. Lorelai zuří.
V hotelu Lorelai všichni štvou. Náladu jí spraví Max, který jí děkuje za krásnou noc.
Rory najde krabici s Deanovými věcmi. Prohlíží si je a rozhodne se jít za Deanem do obchodu. Tam však narazí na jiného brigádníka. Vyzvídá na Lane, jestli Dean nemá jinou. Lane to vyvrátí. Ve škole Rory otravuje Tristan a nabízí ji lístky na koncert. Rory je odmítne, ale Tristan všem říká, že s ním Rory jde.

P.S. Miluji Tě - 20.díl

18. ledna 2009 v 12:28 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Lorelai a Rory sedí u Luka a baví se tím, že tipují, koho z mužů procházejících okolo, si vezmou. Na Lorelai padne Kirk a když je řada na Rory, projde okolo Dean. Rory je nešťastná a Deanovi se vyhýbá jak může. Narazí na něj u Lane, která s Deanem pracuje na úkolu a Rory to raději tají. Rory se na Lane naštve a nemluví s ní. Lorelai to naopak s Maxem klape, po dlouhých dnech, kdy si pořád volali, si domluví rande.
Lorelai potkává Luka, který právě koupil Rachel k narozeninám chňapky a přesvědčí ho, že mu pro Rachel sežene něco lepšího. Dorazí k Lukovi se spoustou tašek, ve kterých jsou nejen dárky pro Rachel, ale také slavnostní oblečení pro Luka. Luke není nadšený, ale oblečení si vyzkouší. Lorelai mu pomáhá se oblékat a v tu chvíli přichází Rachel. Lorelai raději odchází.
Ve škole se Max před Rory prořekne, že mají s Lorelai rande. Rory se kvůli tomu pohádá s Lorelai, i když měla Lorelai kvůli Roryinu rozchodu dobré důvody, proč jí nechtěla říct, že jsou s Maxem zase spolu? Rory uteče k prarodičům a Lorelai ji hledá, protože jí Rory neřekla, kam jde. S pátráním jí pomáhá i Max, který nechápe, proč Lorelai nikomu neřekla, že spolu zase chodí. Lorelai se nakonec dozví, kde Rory je. Je z toho nešťastná, ale nechá ji tam přespat. Emily je ráda, že Rory utekla k nim a stará se o ni jak jen může.
Lorelai se svěřuje Lukovi a spolu vymýšlejí pomstu na Deana, který je podle nich na vině tomu, co se s Rory děje. Lorelai to nevydrží a jde za Deanem do obchodu a tam mu to vytmaví. Dean se brání a řekne Lorelai, že jen Rory řekl, že ji miluje a že ona nic. Lorelai je překvapená a jde za Rory. Promluví si spolu o Deanovi a usmíří se. Lorelai jí řekne, že v tomto by neměla být po ní a měla by umět vyznat lásku. Po cestě domů zaskočí Rory za Lane a padnou si kolem krku.
Lorelai volá Maxovi a slíbí mu, že teď už všem poví, že jsou spolu.

Nikdy nic nebylo..noc jako horská dráha..vsadím se vo kilo..že prostě nejsi drahá..

17. ledna 2009 v 1:03 | Terulínka |  My diary
Ahooj x*
konečně víkend! V sobotu se nepodívám ani na tašku do školy,natož na nějaký učebnice! V neděli si musím zopakovat matiku a zeměpis,jsem zkoušená ale naštěstí to už umím x) jinááč..v pondělí jsme psali velkej diktát z češtiny. Známky ještě nemáme,ale já vím že budu mít za 5,protože česky prostě psát neumím xD v úterý jsme psali z chemie (test 1 - pololetí 1), pak jsme psali ještě něco..joo,sloh z češtiny. To by mohla bejt jakože jednička no xD ve středu to bylo nejvíc luxusní..měli jsme od 9..a dělily jsme se..noo takže jsme se s šprtaly matiku..a pak 4 hodina a matika..noo a Terezka suveréně za 2 xD takže mám 2-3 takže mě v pondělí ještě zkouší x! noo a ve čtvrtek taky něco..a v pátek to bylo zkoušení ze zemáku a test z fyziky. Tak uvidíme no..ale každopádně jsem se chtěla rozepsat,ale nerozepíšu..už mi padají očíčka,takže až zítra..paa x*

Řetězák 0.7

17. ledna 2009 v 0:57 | Terulínka |  Řetěžáky
Máš ráda módu? Jistěě..
Jakej styl máš nejradši? Disco..
Co je v tvým šatníku nej? Paul Frank x*
V čem se cítíš pohodlně? V županu..
V čem se cítíš sexy? V oblečení xD
V čem by si nikam nešla? V čem..? V čem je mi jedno..nešla bych nahá xD
Nosíš rád/a doplňky? Až moc xD

Ty vole..na základní škole..mám průsery a koule a s naší účou problémy je to golem a má knír..xD

11. ledna 2009 v 16:22 | Terulínka |  My diary
Ciao x*
takže předem říkám,že tenhle týden tu skoro vůbec nebudu. Musím se pořád učit x( v úterý píšeme z chemie..ve čtvrtek mě zkouší ze zeměpisu a píšeme z přírodopisu..v pátek píšeme z fyziky..a zítra píšeme nejspíš z matiky..do toho jdu v úterý k zubaři..fakt skvělý x(.
Takže se na blog skoro nedostanu,takže se omlouvám,ale doufám že tu něco přibyde a k eSbéčkům budu chodit pořád..teď musím rychle,protože jsem akorát dopsala slohovku na úterý,když jí píšeme a teď se jdu na zítra učit tu matiku..takže se tu mějte,snad se vám tu večer ještě ukážu,pokud doslova nezmagořím z tý školy..x*

A tady jenom pro zajímavost..
Titulek je z týhle písničky..
100 zvířat - Škola - fakt nejvíc song xD7. eSbé

11. ledna 2009 v 16:14 | Terulínka
Jméno: AnDik

Cenka:


Emily v říši divů - 19.díl

10. ledna 2009 v 23:23 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Emily se na páteční večeři zmíní, že jí chybí nějaké pěkné staré židle a Rory ji pozve do Stars Hollow do starožitnictví paní Kimové. Emily s návštěvou souhlasí.

Třetí Lorelai - 18.díl

10. ledna 2009 v 23:21 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Na páteční večeři Richard oznámí, že jeho matka, která bydlí v Londýně, přijede na návštěvu. Rory se těší, že pozná prababičku, po které mají s Lorelai jméno, ale Emily je z toho v šoku a rychle začne shánět a vybalovat věci, které kdy od Richardovy matky dostali.

Rozchod (2.část) - 17.díl

10. ledna 2009 v 23:20 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Druhý den po rozchodu s Deanem vzbudí Rory Lorelai v šest hodin ráno a má připravený seznam, co všechno spolu musí ten den udělat. Lorelai si stěžuje, že v sobotu nikdy tak brzy nevstává, ale sejde dolů, kde si všimne, že nábytek v obýváku je přestěhovaný. Jde si o tom promluvit s Rory, která je neobyčejně veselá a aktivní, a řekne jí, že by bylo úplně normální, kdyby po rozpadu své první lásky byla smutná a plakala. S Rory to nehne a táhne Lorelai ven. Lorelai se velmi diví, kolik je venku tak brzy ráno lidí a ještě víc u Luka, kde je velký nával. Shání Luka, ale Rachel, která obsluhuje v bistru , řekne, že byli dlouho vzhůru, takže ještě spí. Nakonec Luke vejde do bistra a Lorelai mu řekne o rozchodu Rory a Deana. Luka to naštve a když vidí Deana procházet kolem bistra, vrhne se na něho a začnou se prát. Lorelai a Rory vyběhnou ven a zastaví je. Dean se s Rory nechce bavit a odchází.
Doma Rory zaslechne rozhovor Lorelai a Babette, které se baví o ní a o Deanovi, a má slzy na krajíčku. Začne se přehrabovat v učebnicích , kde najde pozvánku na párty Madeline, a rozhodne se tam jít. Vezme s sebou i Lane a jedou tam Lorelainým autem.
Lorelai navštíví Sookie, které zrovna Jackson vaří večeři, což Sookie nemůže přenést přes srdce a zpoza dveří, kam ji Jackson zavřel, když mu do všeho mluvila, se ho snaží sledovat. Lorelai si půjčí její auto a jede za Maxem. Řekne mu o rozchodu Rory a Deana a taky, že jí chybí. Začnou se líbat a skončí spolu v posteli.
Rory na párty seznámí Lane s kamarádkami a jsou svědky hádky mezi Tristanem a Summer. Pro Lane přijde hezký Korejec a protančí spolu celý večer. Rory se nudí a čte si v koutě, když zaslechne další hádku mezi Tristanem a Summer. Jde za Tristanem do místnosti, kde je s ním sama, povídají si a nakonec se políbí. Na Rory v tu chvíli všechno spadne, rozbrečí se a utíká domů.
Lorelai se vrací domů od Maxe a najde brečící Rory na gauči. Sedne si k ní a utěšuje ji.

Osudoví milenci a jiní cizinci (1. část) - 16. díl

10. ledna 2009 v 23:18 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Ve Stars Hollow se chystá festival oslavující založení města. Dean překvapí Rory tím, že jí oznámí, že mají v pátek tříměsíční výročí a že má pro ni připravený program. Rory běží domů a přemlouvá Lorelai, aby ji omluvila z páteční večeře. Lorelai volá Emily a ta kupodivu souhlasí.
Lorelai celý den všude vidí samé slavnostně naladěné, zamilované a líbající se páry a je z toho znechucená. Proto je ráda, když dorazí k Lukovi, který také nemá vůbec slavnostní náladu. V tu chvíli se v bistru objevuje Rachel - bývalá Lukova velká láska, která ho opustila. Lorelai je překvapená a Luke ještě víc. Doma to pak Lorelai povykládá Rory a svěří se jí, že je jí smutno po Maxovi. Na páteční večeři, kam Lorelai musela přijít i bez Rory, ji čeká další překvapení. Emily totiž pozvala na večeři i syna od své kamarádky s úmyslem dát ho a Lorelai dohromady. Lorelai se ale vůbec nelíbí a i Richardovi se zdá hrozný a když Lorelai utíká z domu oknem, tak ji Richard kryje.
Mezitím jsou Rory s Deanem na večeři v restauraci a Dean Rory slibuje ještě další překvapení. Po večeři Rory vede až ke starému autu - téměř vraku a oznámí jí, že to auto opravuje pro ni. Rory je nadšená. Sednou si spolu na přední sedadla a povídají si. V tom se Dean k Rory otočí a řekne jí, že ji miluje. Rory je v šoku a odpoví, že miluje to auto. Dean se naštve a vyčte Rory, že ho nemiluje. Rory se brání, že to jsou silná slova a že na ně ještě nemá, ale Dean se zvedne a odchází pryč.
Lorelai potká ve městě Luka a povídají si o Rachel, která je pořád ve městě a zrovna si fotí slavící lidi. Luke je zmatený, ale Lorelai ho přesvědčí, aby za ní šel a on odchází. Lorelai přichází domů a volá Maxovi. Zrovna poslouchá jeho záznamník, když přijde domů nešťastná Rory se slovy, že se s Deanem rozešli. Rychle položí telefon a jde utěšovat Rory.

Christopher se vrací - 15.díl

10. ledna 2009 v 23:17 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
U Lorelai a Rory stále bydlí Christopher. Rory ho nejdříve pozve na softball, kde ho seznámí s Deanem a potom se procházejí po městě, kde si Christophera všichni prohlížejí a drby o něm se neuvěřitelně rychle šíří po městě. Rory ho zavede do knihkupectví a Christopher jí chce koupit drahý slovník, který si Rory moc přeje. Jeho platební karta je ovšem odmítnuta.
Lorelai se v práci svěřuje Sookie, že je Christopherovou přítomností rozrušená - pořád je to ten Chris, kterého měla tak ráda. Když jí zavolá Emily, která jí oznámí, že pozvala Christopherovy rodiče na večeři, nenadšeně souhlasí, že přijdou také.
Richard a Emily jsou rádi, že Christophera vidí a všechno je fajn až do příchodu Christopherových rodičů. Rory neví jak je má oslovovat, ani jak se k nim chovat a po chvíli se Christopherův otec tvrdě pustí do Lorelai a vyčítá jí, že zkazila život jejich synovi, že kvůli ní nešel na Princeton a že sama toho taky moc nedokázala. Richarda jeho chování velmi naštve a vyhodí ho ven. Lorelai mu chce poděkovat, že se jí zastal, ale Richard ji vytkne, že si nemá myslet, že schvaluje, že jim tehdy udělala svým těhotenstvím ostudu a pak navíc utekla. Lorelai je z toho smutná a schová se na balkóně, kde ji vyhledá Chris. Chvíli vzpomínají na staré časy a pak se spolu vyspí. Luke mezitím smutně čeká v bistru, kde mu měla Lorelai pomáhat s malováním. Po návratu domů Christopher a Lorelai probírají co se stalo a Chris ji přemlouvá, aby si ho vzala a aby žili všichni spolu jako rodina. Lorelai odmítá s argumenty, že na to Christopher ještě není připravený. Také mu řekne, že si myslí, že se mu nedaří tak dobře, jak tvrdí a Chris jí to potvrdí.
Ráno si Lorelai uvědomí, že zapomněla na Luka a v pyžamu běží k němu do bistra. Luke je naštvaný. Doma se Chris ještě pokusí Lorelai přemluvit ale odjíždí s nepořízenou. Když Luke přichází další den do bistra, nachází tam Lorelai, která celé bistro vymalovala.

Ta zatracená Donna Reedová - 14.díl

10. ledna 2009 v 23:15 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Lorelai, Rory a Dean sledují v televizi seriál o Donně Reedové, spořádané paní v domácnosti, která má vždy vše uklizené a celé dny vaří. Lorelai a Rory to přijde velmi směšné, ale Dean s nimi příliš nesouhlasí.
Další den sedí Lorelai a Rory v Lukově bistru a Lorelai Luka přemlouvá, aby si bistro trochu změnil - vymaloval a slíbí mu pomoc. Luke nakonec, za velkého obdivu ostatních obyvatel Stars Hollow, souhlasí.
Lorelai a Rory navštíví Babette a požádá Rory, aby jim pohlídala jejich nové koťátko, protože musí na noc do New Yorku. Rory rychle souhlasí a když se vrací ze školy, tak se snaží pozvat Deana, ale díky hádce kvůli názorům na postavení ženy k domácnosti, která vznikla již při sledování seriálu o Donně Reedové, se rozejdou ve zlém. Rory to mrzí a rozhodne se to urovnat. Zavolá Deanovi, aby se přece jen stavil a otevře mu v zástěře a starších širokých šatech podobných jako má Donna Reedová. Dean je velmi překvapený, zvlášť když zjistí, že mu i uvařila večeři. Mezitím Lorelai s Lukem vybírají barvy pro bistro a když se Lorelai vrátí domů, tak zjistí, že zmizelo kuře, které má Rory za domácí úkol opatrovat. Rychle volá Lukovi, a když Luke dorazí k ní, prohledají celý dům až kuře najdou. Luke, který odnáší ven lampu, kterou při chytání kuřete rozbili, potkává Deana, který vynáší koš. Lorelai trochu Rory vyčte, že si Deana pozvala, ale velmi ji pobaví Roryin kostým.
V hotelu se pak Lorelai baví se Sookie o hledání kuřete a Sookie jí řekne, že si Luke mohl myslet, že se s ním chce Lorelai vyspat. Emily si také myslí, že mezi nimi něco je a Lorelai jí tak trochu potvrdí, že k němu něco cítí.
Lorelai a Rory se procházejí po městě a uvidí senzační motorku. Z té k jejich překvapení sestoupí Christopher - Roryin otec. Rory je nadšená, Lorelai už méně a s pochybami svolí, že u nich může Christopher přespat.

Narušený koncert - 13.díl

10. ledna 2009 v 23:14 | Terulínka |  Gilmorova děvčata
Lorelai se přihlásí jako dobrovolník na pořádaní výročního výprodeje, jehož výtěžek má sloužit k opravě mostu, a proto má celý dům plný oblečení a věcí, které tam obyvatelé Stars Hollow přinášejí. Pár věcmi přispěje i Luke a Lorelai se velmi zalíbí jedna mikina a obleče si ji na sebe. Později v ní přijde za Rory do Lukova bistra a Luke na ni ostře vyjede, když zjistí, co má na sobě. Lorelai nechápe proč a zeptá se na to Sookie a slečny Patty. Ty jí informují, že měl Luke kdysi velkou lásku a vážnou známost - Rachel, která ho ale velmi zklamala. Lorelai to vrtá hlavou a pořád se na Rachel vyptává Sookie, až ji Sookie podezřívá, že na Rachel žárlí. Sookie získá čtyři lístky blízko pódia na koncert známé skupiny a pozve Lorelai, Rory a Lane. Lane se snaží přemluvit matku, ale ta jí koncert zatrhne. Rory dostává ve škole úkol, na kterém má pracovat spolu s Paris, Madeline a Louise. Domluví se s nimi, že se sejdou u ní doma. Tam diskutují především o klucích a módě, což se nelíbí Paris, ale Rory je nadšená, že se z jejich nepřátel najednou stávají kamarádky. Lorelai to vidí a nabídne Rory svůj a Sookin lístek na koncert, aby je mohla pozvat. Všechny tři pozvání přijmou. Lorelai a Sookie jedou s nimi, ale sedí až skoro vzadu, protože lepší místa už neseženou. Madeline a Louise se na koncertě seznámí se dvěma kluky a utečou s nimi na mejdan. Rory je naštvaná a Lorelai ještě víc, když se to po koncertě dozví. Vřítí se na místo mejdanu, setře ty dva kluky a odvádí holky domů. Paris řekne Rory, že to byl nejlepší den v jejím životě. Na výprodeji Lorelai zastaví Luka a vrací mu mikinu se slovy, že by si každý měl uchovat památku na hezké věci.