Gilmorova děvčata

Páteční večer je stvořený pro hádky - 122.díl

9. července 2009 v 15:13 | Terulínka
Lorelai se v šest ráno plíží tiše z koupelny a snaží se neprobudit Luka. To se ale nepovede a Luke se jí ptá, kam tak strašně brzy ráno jde. Lorelai se snaží vymlouvat, ale nakonec Lukovi prozradí, že jdou se Sookie na trh s květinami, aby načerpaly inspiraci na květinovou výzdobu na svatbu. Zapomněla totiž Sookie oznámit, že svatba se prozatím odkládá. Luke jí nabízí svoji pomoc při rušení všech již zařízených věcí, ale Lorelai s díky odmítá. Domluví se, že se uvidí večer, a Lorelai odejde.

Jako Gwen a Gavin - 121.díl

9. července 2009 v 15:11 | Terulínka
Lorelai, Luke a Paul Anka klidně spí, dokud je ve 3:12 ráno neprobudí kostelní zvony. Vyděšeně se posadí na posteli a zkoušejí přijít na to, co za tím je. Luke je naštvaný, protože se mu zdál sen o tom, jak si kupuje nové auto. Kirkův hlas venku oznamuje, že se koná schůze obecní rady. Lorelai se chystá tam jít, Lukovi se samozřejmě nechce.

Perfektní šaty - 120.díl

9. července 2009 v 15:09 | Terulínka
Kirk obědvá u Luka v bistru, najednou se zvedne a dojde si za pult pro konvici s kávou, dolije si do hrnku a zase ji vrátí na místo. Luka to rozčílí, ale Kirk mu vysvětluje, že Lorelai taky může chodit za pult. Kirk ale zapomněl na fakt, že Lorelai je Lukova snoubenka, takže je nekompromisně vykázán. Do bistra vpadnou Lorelai s Rory, které se právě vrátily z výletu do Atlantic City, kde si plnily dávný slib týkající se oslavy Roryiných jedenadvacátých narozenin. Luke je z jejich historek trochu vedle, nejvíc ho ale dostane, když děvčata vykládají o jeho dvojníku - muži, který se převléká za Dolly Parton.

Otcové a dcery - 119.díl

9. července 2009 v 15:09 | Terulínka
Zatímco se Lorelai ráno obléká, Rory si v její zrekonstruované koupelně dělá make-up. Jejich hovor se stočí na Paula Anku - Rory pořád nemůže uvěřit, že existuje psí verze slavného zpěváka. Když jde dolů po schodech, najde Paula Anku sedět na jeho nejoblíbenějším místě - na stole v obýváku. Snaží se ho odehnat, ale Lorelai se to nezdá být nejvhodnějším způsobem seznámení, takže Rory pošle do kuchyně, aby si posypala nohu cukrem - Paul Anka miluje cukr, tím pádem bude mít rád i ji. Když Paul Anka Roryinu nohu olíže a usadí se na gauči, Lorelai dojde pro krabici na klobouky - jsou v ní spousty poznámek o věcech, které chtěla s Rory probrat v době, kdy spolu nemluvily. Prvním takovým tématem je záhada, jak Lenny Kravitz přišel ke všem svým penězům.

Návrat ztracené dcery - 118.díl

9. července 2009 v 15:07 | Terulínka
Lorelai přichází domů a Luke ji překvapí tím, že jí oznámí, že rekonstrukce domu byla dokončena dříve. Poté ji zavede nahoru, kde jí ukáže další překvapení - ložnici po své babičce. Nábytek je však hrozný a Lorelai se vůbec nelíbí. Před Lukem se snaží tvářit, že je vše fajn, ale Sookie se svěří, že i když by se snažila sebevíc, tak v takové hrůze žít nemůže. Pozve Sookie s Jacksonem na večeři, aby jí Sookie poradila co s tím. Sookie je starobylým nábytkem také zděšená a celou večeři pokazí vzkaz na záznamníku od Christophera, který zaslechne i Luke. Vyčítá Lorelai, že jsou s Chrisem v kontaktu a on o tom neví. Velmi se při večeři pohádají a Lorelai prohlásí, že nesnáší Lukův nábytek. Později se udobřují a Lorelai Lukovi přísahá, že Christophera slyšela skoro po roce.

Ať mi zahraje tvá balalajka - 117.díl

9. července 2009 v 15:06 | Terulínka
Lorelai sedí v obýváku se vzorníkem barev a snaží se nějakou vybrat. Luke je tam s ní a vpadá už velmi nervózně. Lorelai navrhuje, že by to možná mohla udělat sama, což Luke odmítne s tím, že když ji nechal samotnou naposledy, vybrala rudou, kterou nemá ráda. Všimne si perfektně seřazených bot, které někdo (samozřejmě Paul Anka) poskládal do uličky tak, že je vždy pravá - levá - pravá - levá. Chce je uklidit, ale Lorelai mu řekne, ať to nedělá. Musí to udělat Paul Anka, aby se to naučil. Luke se jí snaží navrhnout jinou barvu, kterou si vybrala původně. Lorelai ji však zamítne, protože by se nehodila k Paulu Ankovi. Luke Lorelai vysvětlí, že už je pomalu vše nachystané k malování a když nebudou vybrané barvy, řemeslníci půjdou jinam, kde bude práce a tudíž i plat. Najednou Lorelai dostane nápad: barvu vybere Paul Anka. Ten na všechno zvolí tmavě fialovou. Lorelai je nadšená, že má vkus, a Luke jde raději pro pivo.
Rory spí v pokoji v "hlavním" domě. Je sedm a Emily jí proti její vůli budí. Jde vidět, že se jí povedlo dostat ji z domu u bazénu, jak řekla.

Jednadvacet je to nejsmutnější číslo - 116.díl

9. července 2009 v 15:05 | Terulínka
Lorelai a Richard stojí na verandě a Richard vypráví Lorelai, že se Rory změnila. Že se přidala do D.A.R. a nechce se vrátit na Yale. Navrhuje Lorelai plán, ale ona na to, že mu už jeden nabízela a oni se na ni vykašlali, takže s tím nechce mít nic společného. Po Richardově odchodu se Lorelai baví s Lukem a řeší, jak je její otec opovážlivý, že za ní přišel s nějakým hloupým plánem. Luka však spíše zajímá, jak Richard dostal ten domeček pro panenky na verandu, protože je opravdu těžký. Lorelai si vybavuje její a Roryin plán na její jedenadvacáté narozeniny. Jelikož to bude za deset dní, tak jim to asi nevyjde. Je 4:03 a Rory leží v posteli. Přijde za ní její matka, která vypadá jako Madeline Albrightová a vykládá jí jako každý rok svoji historku, jak se Rory narodila. Rory se probudí a vedle ní leží jen Logan a ptá se jí, co se děje. Ona mu vypráví svůj sen.
Lorelai jde kolem obchodu a potká Babette a Moreyho a mluví s nimi o halloweenu. Ti dva mají úžasný plán a Lorelai nemá nic, což ji donutí uvažovat o nějakém novém pojetí tohoto svátku.
Rory a Logan se líbají v domku u bazénu. Mají na teď rezervaci, ale ani jednomu z nich se nikam nechce, a tak chtějí dělat, že Logan hledá klíče. V tom zaklepe Emily a ptá se Rory, jestli jí služebná nepověsila Emilynu halenku do jejího šatníku. To ale samozřejmě není pravý důvod, proč přišla. Chce se zeptat Logana, jestli má pro Rory něco připraveného na její narozeniny. Logan řekne, že ne. Rory jí oznámí, že tam žádná halenka není a Emily se ptá Rory, jestli by se jí líbila oslava narozenin. Rory nemá na výběr a musí odpovědět, že by to bylo super. Logan s ní chce mluvit o narozeninách, ale Rory to není moc příjemné. Logan to nechápe a Rory mu vypráví o plánu, který měla s Lorelai, o cestě do Atlanty. Logan jí navrhuje, že tam může jet s ním, ale Rory říká, že to už není ono. Rory má hlad, ale pak si uvědomí, že nemá klíče. Sedne si na pohovku a zase se s Loganem líbají.

Vítejte v domě panenek - 115.díl

9. července 2009 v 15:04 | Terulínka
Koná se městská schůze. Kirk a Andrew vejdou dovnitř převlečení za starodávné vojáky. Řeší to, že ulice nejsou pojmenovány stejně jako v roce 1778, kdy bylo město založeno. Taylor navrhuje přejmenovat ulice zpátky na původní názvy. Lidé začínají rozebírat Taylorovy hloupé nápady a ten raději schůzi rozpustí.

Hláška 11.0

25. června 2009 v 22:52 | Terulínka
(Jaká osobnost vás ovlivnila... přihláška na Harvard)
Rory: Co Sylvia Plathová?
Lorelai Ehm, to nebudí dobrý dojem!
Rory: Že šoupla hlavu do trouby?
Lorelai Ano, ačkoli předtím udělala dětem svačinu, což ji naopak šlechtí...

Hláška 10.9

25. června 2009 v 22:51 | Terulínka
Taylor chce otevřít bufé (na Lukově pozemku) pro děti, které jezdí slalom mezi lahvemi od nealka na skateboardech uprostřed ulice...

Taylor: Ale ten prostor je prázdný!
Luke: Ne na dlouho!
Taylor: Jaké s ním máš plány?
Luke: Obchod se skateboardy a s nealkem.
Taylor: Velmi vtipné!
Luke: A taky s odborníky v umění pouličního slalomu!
Taylor: Ještě vtipnější!
Luke: Protože jsem vtipnej chlap!

Hláška 10.8

25. června 2009 v 22:50 | Terulínka
Luke: Běhá rychle!
Dean: To je tim kafem!
Luke: A co tebou?
Dean: Co prosim?
Luke: Promiň, vrátil jsem se do mládí... Už jsem zpět!

Hláška 10.7

25. června 2009 v 22:48 | Terulínka
Rory: Co budeš dělat v sobotu?
Dean: Běžné domácí práce.
Rory: Domácí práce? Chudáčku!
Dean: Tak, jak říkáš povinnostem doma?
Rory: Práce, kterým se vyhýbáš, dokud nezasáhne odbor životního prostředí..

Hláška 10.6

25. června 2009 v 22:47 | Terulínka
Lorelai: Mám v hotelu tři krabice toho krému.
Kirk: Tak se jich zbav.
Lorelai: Kirku!
Kirk: Neházej je do popelnice, bylo by to porušení ekologických předpisů.
Lorelai: Takže co s tím mám dělat?
Kirk: Vystřel je do vesmíru, víc mě nenapadá.

Hláška 10.5

25. června 2009 v 22:46 | Terulínka
Rory: Nejsem naštvaná! Vůbec ne! Vyndej svůj kompas a já ti ukážu, jak daleko od naštvanosti jsem!

Hláška 10.4

25. června 2009 v 22:46 | Terulínka
Logan: Nedávej své číslo. Nedávej své číslo!
Finn: Nedávám své číslo... Dávám tvoje číslo!
Rory: To je můj pokoj!
Logan: Dobře, dej mé číslo!!

Hláška 10.3

25. června 2009 v 22:45 | Terulínka
Štěkot...
Emily: To je pošta! Farthingtonových pes je zas na mrtvici. Co s takovým zvířetem? Mrňavá, zlá, neurotická koule chlupů, zuřivý zabiják se směšnou růžovou mašlí!

Hláška 10.2

25. června 2009 v 22:44 | Terulínka
Rory: Opravdové rande? Konečně!
Lorelai: Jo, konečně!
Rory: Co si oblékneš?
Lorelai: Hmm, skleněné střevíčky, baseballovka štítkem vzad...
Rory: A víc nic!
Lorelai: Správně!

Hláška 10.1

25. června 2009 v 22:44 | Terulínka
Rory: Podle toho chrápání soudím, že divadlo miluješ!
Logan: Já nechrápal, já úpěl!

Hláška 10.0

24. června 2009 v 21:36 | Terulínka
Trix: Ale já netoužím strávit celý den s rostlinami. Emily, nejsem včela!

Hláška 9.9

24. června 2009 v 21:35 | Terulínka
Lorelai: Jsou moc třpytivý! (šaty)
Rory: Nejsou moc třpytivý!
Lorelai: Vypadám jako lustr!
Rory: A jaký máš boty?
Lorelai: Ty růžový.
Rory: Ty jsou hezký!
Lorelai: Nejsou trochu moc vyzývavý?
Rory: Ty ho nechceš vyzývat?
Lorelai: Ano, ale chci, aby to byl jeho nápad! Ne, aby mu moje lodičky řekly: "Vem si mě, zlato!"
 
 

Reklama